Էդգար Էլբակյանը ֆեյսբուքյան իր էջում գրառում է կատարել․
«Եվս մեկ աղաղակող խախտում։ Զեյթունյան ընտրատեղամասերից մեկում 24-ի ամբողջ տրցակը թանաքաթրջած է։ 24-ի վստահված անձինք պահանջել են նորը։ Դուք էլ ամեն մեկ ընտրաթերթիկի համար կռիվ տվեք»։
Լեռնային Ղարաբաղում հակամարտությունը մնում է չլուծված։ Կանադայի կոչը վճռորոշ նշանակություն ունի այս հարցի` համաշխարհային օրակարգում առաջնային մնալու համար:
Oragir.News-ը շրջել է մայրաքաղաքի փողոցներում և անցորդներին հարց ուղղել․ «Հանրային ռադիոյի տնօրենի կինը ափսոսում է արցախցիներին վիրավորելու համար։ Ըստ ձեզ՝ նա իսկապե՞ս զղջացել է»։
Ակամա հիշեցի 2018 թվականի ապրիլին, Նիկոլի ձերբակալման օրերին տեղի ունեցած մի պատմություն, երբ նրան բերել էին ՀՀ ոստիկանության Երևան քաղաքի վարչության ՁՊՎ։
Այս մասին ահազանգում է «Հայաքվե» ազգային քաղաքացիական միավորումը:
Դերասանուհին այս մասին հայտնել է ինստագրամյան իր էջի սթորի բաժնում՝ փոխելով ամուսնական կարգավիճակը:
Ցանկանալով գոնե մեկնաբանություն ստանալ Արմեն Էլբակյանի ֆեյսբուքյան հրապարակման մասին՝ Oragir.News-ը փորձեց պարզել, թե ում էր ուղղված գրառումը։